DODRŽOVÁNÍ PŘEDPISŮ
JEDNODUŠE

Navštívit web 24lcs.com

24lcs pomáhá firmám a jejich pracovníkům zvládat a splňovat veškeré právní požadavky, které jsou potřebné pro hladký a bezpečný provoz podniků. Zároveň umožňuje i méně znalým svépomoci provést kontrolu firmy a možnost získat tak mezinárodně uznávané certifikáty založené na plnění základních požadavků ISO norem.

MYPS team
Našim cílem bylo spolu s klientem vymyslet samoobslužnou platformu, která je pro koncové zákazníky dostatečně jednoduchá a nesrovnatelně levnější než výběr, najmutí a návštěvy jednotlivých odborníků.

Dlouhodobý vývoj

Na začátku (2014) před námi stál tedy nelehký úkol. Klient i my jsme věděli, že se pouštíme do oboru, který je velmi zaostalý, neohebný a složitý. Profesionálové z řad poradců a expertů si drželi své know-how a celý trh využíval pro práci 20 let starý software, neaktuální legislativy a stovky excelových tabulek, kterým ve výsledku rozuměl pouze jejich tvůrce, na kterého se poptávající firma musela spolehnout a dlouhodobě využívat jeho služeb.


Bylo jasné, že musíme vytvořit jednoduchého online průvodce, který i neodborné veřejnosti pomůže se zorientovat v nepřehledném oboru analýz rizik, auditů souladu, či kategorizace pracovníků.

Co aplikace 24lcs umí?

Pro klienta jsme se nestali pouhým dodavatelem přesného zadání, naopak jsme společně vymýšleli jednotlivé funkčnosti, testovali a pomáhali tak formovat smysluplnost webové aplikace a přehlednost webu.

Denně aktualizovaný přístup k zákonům

Díky 24lcs.com a spolupráci s ASPI mohou uživatelé získat přístup k dennodenně aktualizovaným legislativám. Pokud se některá z legislativ, či nařízení změní, uživatel je o této změně automaticky upozorněn.

Náš klient chápe, že zákony mohou být leckdy obtížně srozumitelné, a proto v takovém případě uživatelům nabízí komentář odborníka, který vysvětluje hlavní položky dané legislativy.

Rádce, který vás nenechá na holičkách

Pro zjednodušení procesu jsme vytvořili průvodce, který během série lidsky položených otázek a ilustračních obrázků pomáhá uživatelům identifikovat v několika krocích jednotlivé slabiny firmy.

Po zpracování těchto otázek vím 24lcs navrhne v čem je třeba zlepšit současný stav společnosti, jak často je třeba provádět kontrolu konkrétních zařízení dle zákona a v mnoha případech i nabídne možný postup řešení.

Možnost online certifikace

Víte jaké zákonné náležitosti má obsahovat požární kniha? Nejenže aplikace nabízí svým uživatelům na základě provedených analýz potřebné dokumenty, ona je schopna do těchto dokumentů i automaticky propsat a tedy za vás vyplnit část informací. Výstupem je pro vás předvyplněný .doc, který vám dovolí psát pouze tam, kde je třeba doplnit zbylé informace.

Kategorizace pracovníků dle zákona

V rámci pochopení aplikace jsme se od začátku nechávali školit od odborných expertů z praxe. Z informací takto získaných jsme poté tvořili specifikaci a k jednotlivým postupům vytvářeli diagramy, prototypy a user cases. Ve chvíli, kdy se začala funkčnost aplikace enormě zvětšovat, jsme se s klientem rozhodli vyvíjet aplikaci agilně a rozprostřít si ji do více milníků. S klientem na aplikaci spolupracujeme dennodenně již přes dva roky a těšíme se, kolika lidem zjednoduší práci a ušetří čas.

Co jsme dokázali

Fill 217Created with Avocode.

Denně aktualizované
tisíce legislativ k dispozici

Fill 197Created with Avocode.

Příprava a zjednodušení složitých postupů analýz rizik

Fill 361Created with Avocode.

Optimalizace načítání tisíců dat z databáze

Fill 349Created with Avocode.

Globální aplikace se specifikými změnami pro konkrétní země

Fill 584Created with Avocode.

Udržení jednotného grafického stylu v komplexní aplikaci

Práce, na které jsme hrdí

Robeeto

Robeeto je tržiště, které přináší dlouho potřebné zpřehledněni služeb a jejich cen. Na jedné straně zákazníkům dává možnost přehledně zjistit kdo v okolí nabízí jaké služby a kolik stojí, na druhé straně pomáhá lidem, kteří něco umí si nastartovat vlastní kariéru ať už je to maminka na mateřské, student nebo řemeslník, který shání zakázky.

Advertiga

Advertiga je webová aplikace, která umožní majitelům webů automatizovat prodej online reklamy svým klientům a tento prodej realizovat přímo, bez zbytečného placení tučných provizí systémům, které to v současné době umožňují.

Kontaktujte nás

Napište Petrovi nebo Simoně, rádi vám zodpoví všechny dotazy

CEO
Simona Kijonková
  • Adresa
    Lihovarská 1060/12 190 00, Praha 9
  • Telefon
    (+420) 608 858 883

  • 247 97 677
arrow down Combined ShapeCreated with Sketch.