Automatický prodej online reklamy
napřímo

Advertiga je webová aplikace, která umožní majitelům webů automatizovat prodej online reklamy svým klientům a tento prodej realizovat přímo, bez zbytečného placení tučných provizí systémům, které to v současné době umožňují.

Advertiga MYPS team
Klasický přímý prodej reklamy má vedle výhody vyšších zisků, kterého je dosaženo díky přeskočení vysoké provize třetích stran, také mnoho nevýhod. Jde zejména o možnou neobsazenost prostorů a v případě nedostatečné automatizace jde i o poměrně časově náročný proces.

To nejlepší z obou světů

Advertiga se soustředí na co nejvyšší míru automatizace celého procesu prodeje reklamního prostoru a také na zajištění stoprocentní obsazenosti reklamních ploch. Jeho součástí je tedy i tzv. „Marketplace“, neboli tržiště, které – podobně jako u současně dostupných systémů – bude prodej reklamy podporovat a získávat tak prodejcům reklamy nové klienty. Pokud se ani přesto nepodaří vyprodat veškeré reklamní prostory, umožňuje systém v takovém případě zobrazit alternativní reklamu, kterou může být i reklama alternativního reklamního systému.

Za předpokladu správného nastavení cen je tak prakticky jisté, že instalace systému Advertiga zvýší klientovi zisky i v případě pouze částečné obsazenosti.

Advertiga

Co advertiga umí?

Advertiga je komplexní systém pro správu a prodej online reklamy. Díky několika vychytávkám, jsme schopni maximalizovat efektivitu reklamních ploch a prodat lépe vaši reklamu.

Fill 637Created with Avocode.

Automatický prodej reklam

Advertiga za vlastníka webu řeší celý proces objednávky reklamního prostoru na webové stránce. V případě, že není na reklamním prostoru žádný přímý nákup, aplikace zobrazí reklamy třetích stran jako je například Google Adsene nebo nabídne návštěvníkům webu nákup reklamního prostoru

Fill 340Created with Avocode.

Analýza efektivnosti reklamních ploch

Aplikace nabízí podrobné statistiky veškerých reklamních ploch, aby se provozovatel webu mohl rozhodnout, které typy reklam jsou účinnější a měl přehled o výdělcích.


Práce, na které jsme hrdí

Robeeto

Robeeto je tržiště, které přináší dlouho potřebné zpřehledněni služeb a jejich cen. Na jedné straně zákazníkům dává možnost přehledně zjistit kdo v okolí nabízí jaké služby a kolik stojí, na druhé straně pomáhá lidem, kteří něco umí si nastartovat vlastní kariéru ať už je to maminka na mateřské, student nebo řemeslník, který shání zakázky.

24lcs

24lcs jako právní elektronický systém (PES) pomáhá firmám a jejich pracovníkům zvládat a splňovat veškeré právní požadavky, které jsou potřebné pro hladký a bezpečný provoz podniků. Zároveň umožňuje i méně znalým svépomoci provést kontrolu firmy a možnost získat tak mezinárodně uznávané certifikáty založené na plnění základních požadavků ISO norem.

Kontaktujte nás

Napište Petrovi nebo Simoně, rádi vám zodpoví všechny dotazy

CEO
Simona Kijonková
  • Adresa
    Lihovarská 1060/12 190 00, Praha 9
  • Telefon
    (+420) 608 858 883

  • 247 97 677
arrow down Combined ShapeCreated with Sketch.