Radost z práce

Navštívit web robeeto.cz

Robeeto je tržiště, které přináší dlouho potřebné zpřehledněni služeb a jejich cen. Na jedné straně zákazníkům dává možnost přehledně zjistit kdo v okolí nabízí jaké služby a kolik stojí, na druhé straně pomáhá lidem, kteří něco umí si nastartovat vlastní kariéru ať už je to maminka na mateřské, student nebo řemeslník, který shání zakázky.

MYPS team
Během vývoje Robeeta se nám podařilo sjednotit služby skrze veškeré obory a vytvořit tak systém, díky němuž mohou návštěvníci webu jednoduše srovnávat ceny služeb napříč všemi poskytovateli.

Získané zkušenosti

U Robeeta jsme stáli od první myšlenky a pomáhali formovat celý produkt pomocí procesů HCD. Poznatky, které jsme postupně dostávali ze setkávání se s řemeslníky a z uživatelského testování nás velice obohatili i pro budoucí projekty.
Robeeto byl zároveň jeden z prvních projektů, na kterém jsme se rozhodli naplno nasadit agilní vývoj. Díky tomu jsme schopni rychle reagovat na potřebné změny během vývoje MVP.

Co Robeeto umí?

Pro klienta jsme se nestali pouhým dodavatelem přesného zadání, naopak jsme společně vymýšleli jednotlivé funkčnosti, testovali a pomáhali tak formovat smysluplnost webové aplikace a přehlednost webu.

Snadné vyhledávání a filtrace
poskytovatelů

Na Robeeto lze jednoduše vyhledat poskytovatele služeb v okolí dle řady kritérií jako je cena za službu nebo dokonce kombinaci služeb, dostupnost nebo třeba uživatelské hodnocení. Díky tomu už není třeba se zbytečně zdržovat hledáním například řemeslníků v internetových katalozích a následně volat, zda je řemeslník dostupný.

kalendář dostupnosti

Poskytovatelé služeb si sami v aplikaci nastavují, kdy jsou ochotni pracovat. Robeeto zároveň upřednostňuje ty poskytovatele, kteří pravidelně aktualizují svoji dostupnost. Snižuje se tím šance, že potencionální zákazník uvidí na webu neplatné termíny.

Objednání online

Po výběru pracanta má uživatel možnost si přímo vybrat konkrétní datum, kdy má poskytovatel volno a posléze objednat online. Poskytovatel bude o nové objednávce několikrát notifikován a objednávka se mu automaticky zapíše do kalendáře prací.

Komunikace s poskytovatelem

Robeeto je nastaveno tak, aby šetřilo lidem čas s organizací, nicméně občas je třeba se s poskytovatelem služeb domluvit na konkrétních detailech. Pro to slouží chat mezi kupcem a poskytovatelem, který je vždy pro každou objednávku unikátní.

na co jsme pyšní

Fill 67Created with Avocode.

Využíváme naplno možností google map pro zjednodušení lokalizace jak poskytovatelů, tak zákazníků a automatizaci výpočtů cen za dopravu dle vzdáleností.

Fill 349Created with Avocode.

Aplikace je navrhnuta jak pro migraci do zahraničí, tak pro možnost přidání dalších lokalizací na domácím trhu

Fill 733Created with Avocode.

Kreditní systém pro zjednodušení a zrychlení nákupu služeb

GroupCreated with Avocode.

Implementace frontendové části v ReactJS (rozdělení celé aplikace a ustálení nějaké flow)

Fill 378Created with Avocode.

Jednotný seznam služeb a jednoduché porovnání poskytovatelů

{API}Created with Avocode.

Rest API, ze kterého čerpá nejen desktopová verze, ale aktuálně vyvýjená mobilní aplikace

Fill 429Created with Avocode.

Konzultace a vývoj na základě feedbacku reálných uživatelů

Práce, na které jsme hrdí

24lcs

24lcs jako právní elektronický systém (PES) pomáhá firmám a jejich pracovníkům zvládat a splňovat veškeré právní požadavky, které jsou potřebné pro hladký a bezpečný provoz podniků. Zároveň umožňuje i méně znalým svépomoci provést kontrolu firmy a možnost získat tak mezinárodně uznávané certifikáty založené na plnění základních požadavků ISO norem.

Advertiga

Advertiga je webová aplikace, která umožní majitelům webů automatizovat prodej online reklamy svým klientům a tento prodej realizovat přímo, bez zbytečného placení tučných provizí systémům, které to v současné době umožňují.

Kontaktujte nás

Napište Petrovi nebo Simoně, rádi vám zodpoví všechny dotazy

CEO
Simona Kijonková
  • Adresa
    Lihovarská 1060/12 190 00, Praha 9
  • Telefon
    (+420) 608 858 883

  • 247 97 677
arrow down Combined ShapeCreated with Sketch.