Prezentační weby

Co nás kvalifikuje dělat weby?

Tvorba webů je náš denní chléb. Nezáleží, jestli se jedná o firemní web, webový portál nebo micro site, vždy přistupujeme ke každému projektu individuálně a snažíme se pochopit cíle a požadavky klienta.

Výhody, pokud se rozhodnete pro nás

Nejsme pouhým dodavatelem, společně vymýšlíme jednotlivé funkce a hledáme možnost zlepšení. S klienty i po spuštění nadále komunikujeme a staráme se o hladký provoz, údržbu a budoucí vývoj.

 • design na míru, který odpovídá obchodním cílům a cílové skupině uživatelů
 • mobile first, responzivní design
 • web bude na všech zařízeních vypadat stejně
 • rychlé načítání stránky, nikdo nemá rád dlouho-načítající se weby
Kontaktujte nás
Fill 441Created with Avocode.

Honza, programátor...

“Do you want to download free song for ipod? If so, reading this article could save you from getting in to a lot of trouble!

Downloading music to your Ipod has more than one pitfall associated with it, and this article will tell you the best way to download free song for Ipod.”

NAŠE REFERENCE

24lcs

24lcs jako právní elektronický systém (PES) pomáhá firmám a jejich pracovníkům zvládat a splňovat veškeré právní požadavky, které jsou potřebné pro hladký a bezpečný provoz podniků. Zároveň umožňuje i méně znalým svépomoci provést kontrolu firmy a možnost získat tak mezinárodně uznávané certifikáty založené na plnění základních požadavků ISO norem.

Robeeto

Robeeto je tržiště, které přináší dlouho potřebné zpřehledněni služeb a jejich cen. Na jedné straně zákazníkům dává možnost přehledně zjistit kdo v okolí nabízí jaké služby a kolik stojí, na druhé straně pomáhá lidem, kteří něco umí si nastartovat vlastní kariéru ať už je to maminka na mateřské, student nebo řemeslník, který shání zakázky.

Kontaktujte nás

Napište Petrovi nebo Simoně, rádi vám zodpoví všechny dotazy

CEO
Simona Kijonková
 • Adresa
  Lihovarská 1060/12 190 00, Praha 9
 • Telefon
  (+420) 608 858 883

 • 247 97 677
arrow down Combined ShapeCreated with Sketch.